Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

25 січня 2022 року відбулося засідання Ради молодих вчених (РМВ) Льотної академії НАУ, основною темою якого стало обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) «Транспортні технології в авіаційному транспорті» третього освітнього наукового рівня вищої освіти. До засідання доєдналися гарант ОНП д.т.н., доцент Дмітрієв О.М. та завідувачка аспірантурою к.пед.н., доцент Пухальська Г.А. Члени РМВ висунули свої зауваження та пропозиції та отримали відповіді на важливі питання щодо освітньо-наукової програми.

Детальніше...

Кафедра права та правового регулювання авіаційної діяльності Льотної академії Національного авіаційного університету запросила випускників, роботодавців, представників професійної спільноти та інших зацікавлених осіб (стейкхолдерів) взяти участь в обговоренні та внесенні змін до навчального плану за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, а також обговорення за другим (магістерським) рівнем вищої освіти проєкту навчального плану та освітньо-професійної програми «Правове забезпечення авіаційної діяльності» за спеціальністю 081 «Право» галузі знань 08 «Право».

Детальніше...

Мохаб Ельгаріб одночасно знайомився з нашою країною, її мовою та опановував в академії програму «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів». Кілька років наполегливої праці, і він – інженер авіаційно-технічної бази академії, а тепер і випускник магістратури нашої академії.

Детальніше...

Державна авіаційна служба України сертифікувала тренажер повітряного судна Ан-26 Льотної академії НАУ відповідно до нових правил, що регламентуються Наказом Державіаслужби України №565 від 20.07.17 «Про затвердження Авіаційних правил України «Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації».

Детальніше...

20 січня 2022 року викладачі кафедри інформаційних технологій к.п.н., доцент Катерина Суркова, к.т.н. Анна Колесник та к.т.н Михайло Сорока взяли участь у пленарному онлайн засіданні ІІІ Міжнародної наукової конференції «Роль науки та освіти в забезпеченні сталого розвитку», організатор Вища технічна школа, м. Катовіце, Польща.

Детальніше...

Курсант першого курсу Владислав Малишко, який мріє стати пілотом уже зарекомендував себе в академії, як талановита та яскрава особистість. Окрім навчання Владислав захоплюється танцями настільки, що в свої 18 років вже є наставником для інших вихованців відомого в нашому краї колективу «В гостях у казки». 

Детальніше...

16 січня 2022 року пішов з життя Шевель Валентин Дмитрович (24.11.1937 - 16.01.2022)

Всю свою трудову діяльність Валентин Дмитрович присвятив підготовці майбутніх фахівців для авіаційної галузі як нашої країни так і інших країн світу. Після закінчення Харківського авіаційного інституту, з 1966 року почав працювати викладачем у Кіровоградській ШВЛП. З січня 1977 року призначений заступником начальника льотно-штурманського училища. У подальшому працював начальником навчальної частини КВЛУГА та ДЛАУ, старшим викладачем та доцентом кафедри авіаційного обладнання. За сумлінну працю мав чисельні галузеві та державні відзнаки та занесений до Книги трудової слави Кіровоградського ЛШУ.

Детальніше...