Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 110 тисяч фахівців з 80 країн світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має три факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми; навчальні літаки; тренажерні комплекси; авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Одне з актуальних запитань, що обговорювалися під час конференції з питань дуальної освіти у Києві.

Своїм успішним досвідом із запровадження дуальної освіти ділилися представники з Німеччини, втім більше вони орієнтувалися на використання такої системи освіти у професійних навчальних закладах.

Детальніше...

Презентація наукових праць викладачів академії відбулась в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського. Свої роботи – серію 4-х туристських словників та монографію «Ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області» представили широкому загалу викладачі Льотної академії НАУ Олександр Колотуха та Віктор Соколовський.

Детальніше...

Початок жовтня для Льотної академії ознаменувався одразу трьома важливими подіями, які тісно переплелись між собою, вимальовуючи життєвий шлях академії.

Детальніше...

2 жовтня 2019 року в читальній залі науково-технічної бібліотеки Льотної академії Національного авіаційного університету відбулися установчі збори по створенню туристичного клубу «Крила мандрів» Льотної академії. Передумовами до створення клубу стало те, що вже другий рік в академії плідно працює секція спортивного туризму, команди академії брали участь в обласних туристських змаганнях, захищали честь Кіровоградської області на Всеукраїнських змаганнях, пройшли водний похід І категорії складності по річці Синюха в залік Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед студентської молоді.

Детальніше...

Викладачі та співробітники кафедри менеджменту, економіки та туризму Льотної академії Національного авіаційного університету взяли активну участь у галузевій сесії «Внутрішній туризм: інвестиції в розвиток території», яка відбулася в головній конференц-залі міжнародної виставки 27 вересня 2019 року у Міжнародний день туризму. З доповіддю «Використання рекреаційно-туристського потенціалу Кіровоградської області для розвитку туризму» виступив доктор географічних наук, завідувач кафедри менеджменту, економіки та туризму О.В. Колотуха.

Детальніше...

Народний депутат України Олександр Дануца разом з Народним депутатом 8-го скликання Костянтином Яринічем відвідали Льотну академію НАУ з робочим візитом. Вони ознайомилися з матеріально-технічною базою академії та зустрілися з адміністрацією академії та представниками професорсько-викладацького складу. Під час зустрічі вони вислухали проблемні питання, які вимагають якнайшвидшого вирішення для ефективного розвитку ЛА НАУ та запевнили, що докладатимуть максимум зусиль для запровадження проектів, що сприятимуть розвитку нашого закладу та авіаційної галузі України.

Детальніше...

В період з 20 по 22 вересня 2019 року в районі скельного масиву річки Південний Буг біля м. Южноукраїнська Миколаївської області відбулися Всеукраїнські туристські змагання – Кубок України серед студентів з гірського спортивного туризму на природному рельєфі, 45-ті відкриті змагання зі спортивного гірського туризму «Пам'яті товариша-2019», фестиваль «Відпочивай активно». Кіровоградську область на цих заходах представляли команди Льотної академії Національного авіаційного університету.

Детальніше...