!!!Увага!!!

11 лютого 2017 року

В Льотній академії національного авіаційного університету

відбудеться

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо всіх

День відкритих дверей – традиційний щорічний захід КЛА НАУ, відвідати який запрошуються всі, кому цікава діяльність нашого учбового закладу, в першу чергу – учні старших класів та їх батьки.

Відвідування дня відкритих дверей – прекрасна можливість для потенційних абітурієнтів безпосереднього діалогу з керівництвом ВУЗу та його деканатів з питань вступної  кампанії, навчання та побуту курсантів. Крім того – це екскурсії по підрозділам академії, майстер-класи по спеціальностям з видачею відповідних сертифікатів, інформаційні виставки та невелика концертна програма курсантської художньої самодіяльності. Активні участники заходу – сучасні курсанти всіх спеціальностей  готові також відповісти на питання, що цікавлять гостей учбового закладу.

В 2014 році День відкритих дверей відбувся 25 січня. Фоторепортаж можна подивитися тут.

В 2015 році День відкритих дверей відбувся 31 січня. Фоторепортаж можна подивитися тут.

Інформація про наступні Дні відкритих дверей буде заздалегідь опублікована тут та на головній сторінці цього сайту.

Якщо Ви – потенційний абітурієнт нашої академії та сформували группу однодумців, зацікавлених у виборі учбового закладу для подальшої освіти в складі 5 чоловік та більше, Ви можете подати заявку на організацію для вас персонального відвідування КЛА НАУ за індивідуальною програмою. Для цього з’єднайтесь с центром громадських зв’язків КЛА НАУ по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по телефону (0522) 39-45-64 для узгодження всіх питань.