20 березня о 16.00 в Будинку культури «Авіаторів» серед курсантів та студентів  Льотної академії Національного авіаційного університету відбудеться  конкурс «Містер Льотна академія».

Це конкурс нового формату, адже подібного конкурсу серед хлопців-курсантів ще не проводили за всю історію існування Льотної академії. Окрім Містера академії під час конкурсу будуть визначені переможці у різних номінаціях, в тому числі «Містер Інтернет» - переможець за версією он-лайн голосування на сайті tusovka.kr.ua

Знайомтеся з учасниками конкурсу:

1. Назаренко Аркадій,181 класне відділення, ФЛЕ
2. Кургановський Борис, 152 класне відділення, ФЛЕ
3. Бєляєв Микола, 161 класне відділення, ФЛЕ
4. Кім Артем, 162 класне відділення, ФЛЕ
5. Ювченко Тарас, 171 класне відділення, ФЛЕ
6. Садиков Фузайл, 163 класне відділення, ФЛЕ
7. Махмудов Бахтйор, 251 класне відділення, ФЛЕ

Курсантське та студентське самоврядування академії, які є організаторами конкурсу, щиро вдячні спонсорам та адміністрації академії за співпрацю. Дякуємо компаніям «Sho Bar», «Chub Style», «Fight Baza», кінотеатру «Портал», «Manly Club», «Drova Pub», «Студия Тату-Зависимые», «Не Добро Пожаловать». Зі словами вдячності звертаємося до наших інформаційних партнерів сайту tusovka.kr.ua, журналу «Ланруж» та телеканалу UA:Кропивницький.

         Вже у цю середу Ви зможете познайомитись із учасниками наживо,  а зараз пропонуємо Вам переглянути фото хлопців і обрати того, хто на Вашу думку гідний носити титул «Містер Інтернет». Голосування триватиме до 15.00 20 березня 2019 року.

Більш детальну інформацію про цей захід Ви можете знайти на наших інформаційних ресурсах:

-         Телеграм-канал: www.t.me/fau_media

-         Інстаграмм-сторінка: www/instagram.com/fau_media

-         Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/flightacademyNAU/

За інформацією Анастасії Глущенко