19 березня 2015 року Кіровоградське відділення Української Академії Універсології і Асоціація «Духовний центр Кіровоградщини» провели на базі Кіровоградської льотної академії НАУ фестиваль інноваційних технологій в освіті і культурі.

У неформальній обстановці за круглим столом зібралися представники різних організацій освіти і культури для того, щоб поділитися своїми досягненнями в області нових методів навчання і виховання молоді, обговорити актуальні проблеми даної сфери людської діяльності, прийняти єдину резолюцію щодо подальших спільних кроків.

Першим перед присутніми виступив начальник КЛА НАУ д.т.н., професор, Почесний громадянин м. Кіровограда Неділько С.М. Керівник авіаційного ВНЗ не обмежився оглядом тих інновацій, які сьогодні впроваджує льотна академія: він визначив подальший формат дискусій, торкнувшись також глобальних проблем сучасності – духовності і патріотизму, витоків національної самосвідомості і схильностей до зради, а також багатьох інших значущих питань.

Свої погляди на обговорювані теми озвучили д.п.н., професор Барно О.М. і д.п.н., професор Добрянський І.А.

Зі своїми доповідями, повідомленнями, особистими думками виступили більшість з учасників фестивалю, що представляють різні організації.

Виступи чергувалися з концертними номерами, що максимально розкривають тему духовності і культури в своєрідному ліричному форматі.

Платформа обміну думками, що відбулася, принесла свої позитивні результати у вигляді досягнутих домовленостей про подальшу співпрацю та взаємодію присутніх на благо духовності і розвитку Кіровоградщини й усієї України.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ