ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І-ої Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 16-17 травня 2018 р. в Льотній академії Національного авіаційного університету (І-й навчальний корпус, ауд. 317, о 10:00). Обговорення напрямів роботи конференції буде проходити як в аудиторному так і в on-line режимах.

Умови участі в конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи професійної підготовки фахівців в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 19 – 20 квітня 2018 року в Льотній академії Національного авіаційного університету.

Оргкомітет конференції

Програма Міжнародної науково-практичної конференції

Рішення Міжнародної науково-практичної конференції

Льотна академія Національного авіаційного університету запрошує Вас взяти участь в роботі 38 Всеукраїнської науково-практичної конференції «Авіація і космонавтика: стан, досягнення і перспективи», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики, яка відбудеться 12 квітня 2018 року в Льотній академії НАУ за адресою: м.Кропивницкий, вул. Добровольського, 1, БК "Авіатор"

Детальніше ознайомитись з умовами участі у конференції можна тут 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі XX Міжнародного науково-практичного семінару "КОМБІНАТОРНІ КОНФІГУРАЦІЇ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ".

Мета семінару - об'єднання вітчизняних та зарубіжних наукових сил, які вивчають і застосовують комбінаторний конфігурації; обмін інформацією і науковими досягненнями в цьому напрямку. 

Тематика семінару:

1. Комбінаторні розміщення, графи і завдання оптимізації на них, автомати, кінцеві алгебри, математична логіка і теорія множин, теорія ігор і теорія прийняття рішень, кодування і розпізнавання образів, їх застосування в різних галузях. 

2. Реалізація математичних моделей на дискретних і безперервних множинах (автоматизовані системи управління, системи автоматизованого проектування, системи підтримки ухвалення рішень, інформаційна безпека і т. п). 

3. Програмне забезпечення синтезу та аналізу комбінаторних конфігурацій. 

Детальніше ознайомитись з умовами участі у конференції можна тут

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І-ої Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ У НАВЧАННІ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВИХ ДИСЦИПЛІН», яка відбудеться 16-17 травня 2018 р. у Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету (І-й навчальний корпус, ауд. 317, о 10:00). Обговорення напрямів роботи конференції буде проходити як в аудиторному так і в on-line режимах.

Основні напрями роботи конференції:

  1. Світовий досвід та перспективи розвитку природничо-наукових дисциплін в контексті розвитку STEM-освіти.
  2. Використання інноваційних STEM-підходів до викладання природничо-наукових дисциплін та дисциплін професійного напрямку навчання.
  3. Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.
  4. Теоретико-методологічні аспекти формування STEM-компетентності в процесі навчання студентів та учнів.
  5. Використання освітніх платформ для організації міжнародної проектно-дослідницької STEM-діяльності.
  6. Інженерно-технічні дисципліни як фундаментальна складова розвитку STEM-освіти в вищих навчальних закладах.
  7. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та програмно-педагогічного забезпечення у навчанні природничо-наукових дисциплін за STEM-напрямами.

        Календар конференції:

  • Прийом статей і оплата до 31.04.2018 р.
  • Дні роботи конференції: 16.05 – 17.05.2018 р.

         Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Детальніше ознайомитись з умовами участі у конференції можна тут