Згідно плану Міністерства освіти і науки України в академії щорічно проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та курсантів, яка присвячена Всесвітньому Дню авіації і космонавтики. Так 9 квітня 2015 року в академії відбулась 35 Всеукраїнська науково-практична конференція, що є традиційним підсумком науково-дослідної та творчої роботи молодих вчених і курсантів протягом року.

Навчаючись в академії курсанти мають змогу отримувати не тільки знання за обраною спеціальністю, а й отримати перший досвід і головне – перші результати в напрацюванні своєї інтелектуальної власності на основі поєднання навчального процесу з практикою наукової та інноваційної діяльності: будь-то стаття в науковому журналі, будь-то перша доповідь на науково-практичній конференції.

В роботі конференції прийняли участь студенти Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету, Кіровоградського національно-технічного університету, Кіровоградського кібернетично-технічного коледжу, Чорноморського державного університету ім. П.Могили (м.Миколаїв), Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка, Первомайського політехнічного інституту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та інші.

З доповіддю на пленарному засіданні виступив начальник академії доктор технічних наук, професор Сергій Миколайович Неділько, який привітав всіх присутніх та надав оцінку наукової роботи молодих вчених і курсантів.

Заступник начальника академії з навчальної та наукової роботи доктор технічних наук, професор Дмитро Миколайович Обідін привітав учасників конференції та зачитав наказ начальника академії «Про підсумки проведення І-го туру Всеукраїнської Олімпіади 2014-2015 навчального року.

Начальник академії доктор технічних наук, професор Неділько Сергій Миколайович та заступник начальника академії з навчальної та наукової  роботи, доктор технічних наук, професор Обідін Дмитро Миколайович вручили дипломи курсантам академії , які зайняли І-е місце в Олімпіаді.

Продовження роботи конференції розпочалося з виступу курсанта 211 групи факультету льотної експлуатації Слисенко Дмитра на тему «Весовой анализ фото-видео аппаратуры беспилотных летательных аппаратов самолетных схем для визуального наблюдения». Науковий керівник – кандидат технічних наук Пузирьов Олександр Леонідович.

З доповідями на пленарному засіданні конференції виступили: курсант 831 групи факультету обслуговування повітряного руху Свиріденко Юлія, на тему «Организация системы поиска и спасения Великобритании», науковий керівник – Гальміз Андрій Миколайович, аспірант академії Дем’яненко Іван на тему: «Науково-методичні основи організації у КЛА НАУ рейтингової підготовки диспетчерів аеродромної диспетчерської вишки», наукові керівники – доктор технічних наук, професор Неділько Сергій Миколайович та кандидат технічних наук, доцент Неділько Віталій Миколайович; курсант 411 групи факультету менеджменту, економіки і права Стадник Марія на тему: «Необхідність впровадження інновацій в професійний розвиток персоналу авіапідприємства», науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Смутчак Зінаїда Василівна.

Виступи курсантів супроводжувались розглядом слайдів по кожній тематиці.

Подальша робота конференції проходила в 17 секціях: безпека польотів; льотна експлуатація, аеродинаміка та динаміка польоту; аеронавігація; авіаційна метеорологія; обслуговування повітряного руху та інші. Підготовлено 532 доповіді.

Організаційний комітет конференції дякує науково-педагогічним працівникам академії, молодим вченим, аспірантам, курсантам та гостям за активну участь в роботі 35 Всеукраїнської науково-практичної конференції та зичить всім успіхів у науковій діяльності.

Оргкомітет

Фоторепортаж можна переглянути тут.