У Льотній академії, що у Кропивницькому, вирішили зняти кліп про життя та шлях молоді – від курсантів до пілотів. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR розповіла керівник оркестру академії Оксана Стяжкіна, яка є автором сценарію до кліпу.

Відзнято вже декілька тізерів до відео. За словами Оксани Стяжкіної, ідея кліпу в тому, щоб показати, як та чим живуть курсанти, які навчаються в академії, їх ріст, навчання, складнощі та шлях до пілота великих літаків.

«Цей проєкт організовувався за ініціативи курсантсько- студентського самоврядування та за підтримки начальника академії Олександра Чумака. Є оркестр академії, яким я керую, і ми з учасниками колективу обирали собі репертуар. У нас дуже багато композицій, але обрали ми пісню «Smells like teen spirit» і вирішили на цю пісню записати кліп. Ми відзняли багато матеріалів на аеродромі академії, в літаках та біля них, зокрема, біля літака АН-26, який зняли у голівудському фільмі «Нестримні 3». Зараз цей літак знаходиться на обслуговуванні нашої академії. Вирішили почати знімати у Кропивницькому – біля наших маленьких та середніх літаків, а потім – у міжнародному аеропорті «Львів». Ми показали шлях наших курсантів - від курсантської форми завершуючи формою пілотів. Також тут йде сюжетна лінія з літаками – від маленьких, на яких вчаться літати курсанти, завершуючи літаками великої авіації: ІЛ - 76, Boeing 737,Boeing777-300er, Airbus A- 320, Airbus A-380, Airbus A-350 », - розповіла Оксана Стяжкіна.

Задіяли десятки локацій: в літаках, авіаційно - технічній базі, ангарі на стоянці літаків, з використанням різноманітної техніки та навіть безпілотників.У кліпах йдеться про курсантські будні, навчання в академії та щасливе майбутнє. Нехай головне залишиться таємницею, але деякі творчі моменти на знімальному майданчику ми покажемо у фотопідбірці. Багато цікавих та складних моментів ще попереду: звукозапис, зведення, монтаж…і, нарешті – презентація! Від завзятої роботи студентська спільнота академії втомлена, але натхненна і щаслива!!!

За інформацією, повну версію відеокліпа презентують до 70-річчя Льотної академії, який офіційно святкуватимуть у вересні в залі обласної філармонії.

Джерело: Медіапортал DOZOR