Льотна академія НАУ згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 17 листопада 2020 року № 1426 за кошти держбюджету отримала однорічний доступ до повнотекстової бази наукових досліджень ScienceDirect.

ScienceDirect – одна з найбільших електронних колекцій опублікованих наукових досліджень. Колекція містить 39 тис. книг (в тому числі 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.) та понад 16 млн. статей із 2,5 тис. журналів (25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів). Понад 1,2 млн. статей на ScienceDirect мають відкритий доступ. На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.