Сергій Миколайович Неділько
Доктор технічних наук, професор.
Народився 24.06.1957 р. У 1976 р. закінчив диспетчерське відділення Кіровоградського ЛШУ ЦА. Працював авіадиспетчером у аеропорту «Бориспіль».
У 1982 р. закінчив командний факультет Ленінградської академії ЦА, після чого аспірантуру, захистив кандидатську дисертацію. Працював старшим викладачем кафедри управління повітряним рухом Ленінградської академії ЦА.
З 1987 р. Льотна академія: завідувач кафедри, директор інституту аеронавігації; проректор з наукової роботи; перший проректор; в.о. ректора академії; ректор академії. З 2011 по лютий 2019 р. начальник Кіровоградської льотної академії НАУ.
У 2004-2005 рр. працював заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.
З лютого по вересень 2019 р. - професор кафедри ОПР Льотної академії НАУ, доктор технічних наук, професор.
Під його керівництвом підготовлено 5 кандидатів наук, ним опубліковано понад 90 науково-педагогічних праць, одне авторське винахідництво,10 навчальних посібників.
За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для авіаційної галузі України Неділько С.М. був нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (2001 р.). нагрудним знаком «Почесний працівник авіаційного транспорту України» (2003 р.). Почесною грамотою Верховної Ради України (2004 р.) та за видатні заслуги перед територіальною громадою, значний особистий внесок у розвиток вищої освіти і науки України, активну громадську діяльність йому присвоєно звання «Почесний громадянин м. Кіровограда» (2010 р.).
Чумак Олександр Олексійович
Доктор юридичних наук, заслужений юрист України.
Народився 10 квітня 1971 року.
Закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Правознавство» та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».
У 2011 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 «Трудове право; право соціального забезпечення».
У 2016 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»
З 1999 по 2015 рр. працював на різних керівних посадах Управління юстиції у Кіровоградській області.
З 2016 року і до сьогодні (за сумісництвом) доцент кафедри галузевого права Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.
З грудня 2016 року обіймає посаду заступника начальника Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету з економічної та адміністративно-фінансової роботи.
Депутат Кіровоградської обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій.
Півень Микола Ілліч
Кандидат педагогічних наук, доцент.
Працює в Льотній академії НАУ з 8 серпня 1981 року. За цей період Микола Ілліч працював на різних посадах: викладача, ст. викладача, доцента та завідувача кафедри фізичної і психофізіологічної підготовки. З 2001 року по 2007 роки обіймав посади проректора з навчально-методичної роботи СПІ «Педагогічної академія», ректора цього закладу вищої освіти та першого проректора освітнього консорціуму: СПІ «Педагогічна академія», Кіровоградський інститут комерції та економіко-правовий коледж.
З 2007 року працював в Національному технічному університеті на посаді доцента кафедри філософії. 3 2010 року працює в Льотній академії.
У центрі наукових інтересів Миколи Ілліча формування концептуальних засад розвитку і саморозвитку психофізіологічної і психологічної надійності курсантів – пілотів в період початкової професійної підготовки. Є автором понад 100 наукових і науково-методичних праць.
З 03.10.2019 – виконуючий обов’язки заступника начальника академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи.
Задков Валерій Валентинович
Пілот першого класу цивільної авіації.
Народився 10 вересня 1970 року в м. Бугуруслан Оренбурзької області (РФ).
У 1992 р. закінчив Кіровоградське вище льотне училище цивільної авіації (КВЛУ ЦА).
З 1992 р. працював в авіаційному загоні КВЛУ на посаді другого пілота-бортінженера - інструктора - пілота - інструктора - заступника командира ескадрильї - командира ескадрильї - заступника командира авіаційного загону.
з 2004 по 2010 рр. - Командир авіаційного загону ДЛАУ.
З 2010 року – обіймає посаду заступника начальника академії з організації та забезпечення льотної роботи. Контактний телефон: (0522) 394-535
Кухаренко Віктор ІвановичКухаренко Віктор Іванович
Народився 20.01.1968 року.
В 1992 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю “Фізика ”, кваліфікація – вчитель фізики, інформатики і обчислювальної техніки. В 2007 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю “Фінанси”, кваліфікація – менеджер з фінансів. В 2013 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр за спеціальністю “Державне управління”. В 2013 році закінчив Національний університет ”Одеська юридична академія” за спеціальністю “Правознавство”, кваліфікація – юрист. Має досвід роботи вчителя, керівника приватних підприємств, заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської районної ради м. Кіровограда, заступника міського голови Кіровоградської міської ради, директора департаменту житлово-комунального господарства – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кіровоградської міської ради, начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Кіровоградської міської ради, начальника Головного управління житлово-комунального господарства Міської ради м.Кропивницького, т.в.о. заступника міського голови. Депутат Кіровоградської міської ради V скликання. Нагороджений відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги»; відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» І ступеня; грамотою Головного управління юстиції у Кіровоградській області.
Сидоров Микола Володимирович
Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.
Народився 7 травня 1952 року.
У 1978 році закінчив з відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю "Електронно-обчислювальні машини",спеціалізація – авіаційні тренажери.
В академії працює з серпня 1978 року на посадах інженера тренажерного центру, старшим науковим співробітником науково-дослідного сектору (НДС) академії, начальник НДС.
У 1996 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 "Теорія та методика професійної освіти" на тему: "Спеціальна професійна підготовка курсантів льотних училищ під час початкового навчання на тренажері".
З 20 січня 2017 року обіймає посаду помічника начальника академії з загальних питань та інноваційного розвитку.
З 2009 року і до теперішнього часу виконує обов’язки Вченого секретаря академії та секретаря конкурсної комісії.
Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" (1988 р.) та нагрудним знаком "Петро Могила" (2012 р).
Помічник начальника ЛА НАУ з громадських зв’язків
Ковальова Олена Сергіївна
Народилася 13 вересня 1980 року.
У 2002 році закінчила фізико-математичнний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, де отримала ступінь магістра за спеціальністю викладач фізики. У 2006 році закінчила аспірантуру Державної льотної академії України за спеціальністю педагогіка професійної освіти.
У 2002 році працювала вчителем у ШДС «Вікторія-П», з 2003-2005 рр. - викладачем Кіровоградського інституту комерції.
З 2005 по 2008 рік – заступник редактора обласного інформаційно-розважального тижневика «Новий погляд», журналіст кіровоградського журналу «Ланруж», редактор сайту «весь Кіровоград» та член Кіровоградського прес-клубу реформ. 2005-2006 рік - помічник Народного депутата України з питань громадських зв’язків.
З 2008 по 2013 р. працювала на посадах: головного спеціаліста з питань оприлюднення у ЗМІ результатів діяльності КРУ в Кіровоградській області, начальника відділу зв’язків з громадськістю Корпорації «ХХІ століття».
З січня 2017 року обіймає посаду помічника начальника академії з громадських зв’язків.
 
Вахнік Ігор Іванович
Народився 23 грудня 1966 року в м. Кіровоград.
Позакінченню Кірсанівського авіаційно-технічного училища Цивільної авіації, багато років пропрацював в Кіровоградському авіаційному підприємстві «Кіровоградські авіалінії». Пройшов шлях від авіатехніка до заступника директора по наземним службам КП «Аеропорт-Кіровоград».
В Кіровоградській льотній академії НАУ працює з 2011 року.
В 2012 році конференцією трудового колективу був обраний на посаду голови первинної профспілкової організації КЛА НАУ, на якій сумлінно працює до теперішнього часу.
Депутат Кіровської районної в м. Кіровограді ради – 2010 – 2015 рр.