Церемонія відкриття нового об’єкту - це вкрай відповідальний захід, а тим більше, коли вона відбувається у Льотной академії. 20 лютого 2017 року для всього курсантського самоврядування була пам'ятна і важлива подія - відкриття спеціальної зони комфорту для курсантів поруч із 317 аудиторією першого навчального корпусу.

Залежно від того, як презентуєте проект - так він й існуватиме. Урочисте відкриття проходило при повному параді, а саме за участі заступника декана факультету ОПР з виховної роботи Сергія Корінного, депутатів молодіжного парламенту, наших курсантів - майстрів на всі руки, представників телебачення і гостей.

Вже сьогодні поруч із 317 аудиторією на вас чекатиме комфорт-зона з диванчиками, затишною атмосферою, що допоможе вам створити гарний настрій. Там ви зможете відпочити від пар або підготується до них, посидіти компанією, або ж просто і невимушено помріяти про майбутнє.

Останній, але не менш важливий момент - декорування майданчика. Але наші організатори проекту дуже постаралися, щоб затишний куточок академії гармонійно вписувався в інтер’єр академії.

Звичайно, нашим депутатам молодіжного парламенту було б складно самим прокладати шлях до створення комфортності "острівця відпочинку", але, на щастя, є люди, які завжди вчасно запропонують руку допомоги. Фінансову підтримку для реалізації проекту надав Фонд Ганса Зайделя. «Керівництво академії посприяло і допомогло молодіжному парламенту швидко реалізувати проект», - розповів один з активістів курсантського парламенту Андрій Ащаулов, під час відкриття комплексу. Не обійшлося, так само, без талановитих рук теслі - Ігоря Каптінара, який не тільки ретельно стежив за тим, як відбувалося зародження "зони відпочинку", а й приклав до цього усю свою майстерність.

Курсантське самоврядування показало себе, як завжди, з найкращого боку, адже взяло участь як в конструюванні, так і в декоруванні комплексу. За що і були нагороджені «Подяками». Подяки отримали: Олексій Солод, Роман Кочу, Богдан Дерюга, Анжеліка Ціхотько, Оксана Пісна, Ігор Коптінар.

Тож, чекаємо всіх охочих на 3-му поверсі поруч із 317 аудиторією, щоб випробувати і отримати прекрасні відчуття затишку і комфорту. А також сподіваюся на ваше дбайливе ставлення до його використання.

Курсант 141 к/в

Анастасія Галінська