4 грудня в Льотній академії НАУ відбулася урочиста посвята у Реєстрове Козацтво Президента корейської компанії SafeusDrone Воонг Шин Квак (Woong Shin Kwak).
…Козацьким духом наповнилася музейна кімната «Україна більше за життя», де проводилася церемонія. Експозиція про історію козацтва у нашому краї та колекція мистецьких творів народних майстрів створили емоційно зворушливу, святкову атмосферу.

Посвяту провів Анатолій Іванович Шевченко – Гетьман УРК, Голова всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» (УРК), Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, доктор богослов'я, професор, директор Інституту проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України.

Зі словами привітань до козака-реєстровця Woong Shin Kwak звернувся начальник ЛА НАУ, доктор технічних наук, професор, Почесний громадянин нашого міста Сергій Миколайович Неділько.

До поздоровлень приєдналися: Віталій Миколайович Неділько – Отаман обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво»; члени обласної ради УРК Микола Іванович Барабуля та Ірина Іванівна Романько.

Цього ж дня стали Берегинями Українського реєстрового козацтва і першокурсниці Льотної академії Діана Козир та Анастасія Профатило.

Серед високоповажних гостей, присутніх на урочистій посвяті, були учасники українсько-корейського науково-практичного семінару «Розбудова інноваційних структур з розробки, випробувань та використання безпілотних літальних апаратів»: представники Республіки Корея, Китайської Народної Республіки, науковці та освітяни з України.

Кілька слів про «винуватця події»: Воонг Шин Квак (Woong Shin Kwak) очолює компанію SafeusDrone, яка займається виготовленням дронів для різних сфер економіки. Співробітництво ЛА НАУ з SafeusDrone – ще один крок до перетворення академії на інноваційний навчальний заклад XXI століття.

Досвід Республіки Корея в своєму становленні як високорозвиненої країни є показним для України, яка перебуває на шляху визначення свого подальшого вектору розвитку у різних сферах, науці та освіті зокрема. Тож, вивчаємо корейський досвід стимулювання інноваційної діяльності та знаходимо можливості його застосування в Льотній академії, в Кіровоградському регіоні, в Україні!

Доцент кафедри професійної педагогіки
та соціально-гуманітарних наук
Ірина Романько