Шістьом кращим молодим викладачам і аспірантам регіону призначили премії та стипендії за досягнення і внесок у вирішення актуальних наукових проблем. Про це повідомила заступник голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова. Двом науковцям Льотної академії НАУ призначили премію та стипендію від Кіровоградської облдержадміністрації і обласної ради.

III премію в розмірі 6 000 гривень призначили кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри туризму та авіаційних перевезень Льотної академії Національного авіаційного університету Олені Саркісовій.

Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 500 гривень отримала аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету Юлія Блашко.

Згідно з положенням, премії обласної державної адміністрації та обласної ради присуджуються молодим науковцям віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях чи підприємствах Кіровоградщини, мають вчений ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у вирішення актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного чи культурного розвитку.

Стипендії призначаються молодим аспірантам і докторантам, які навчаються у закладах вищої освіти області й досягли певних результатів у вирішення актуальних наукових проблем.

А також, I премію у розмірі 18000 гривень призначили кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету Миколі Пашинському.

II премію в розмірі 12000 гривень – кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Ростиславу Ляшенку.

Стипендію ОДА та обласної ради у розмірі 500 гривень отримали аспірантка Центральноукраїнського національного технічного університету Білик Юлія.

Вітаємо кандидатку педагогічних наук, старшу викладачку Льотної академії Олену Саркісову і аспірантку Юлію Блашко з отриманням премії і стипендії Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради.

За повідомленням пресслужби Кіровоградської ОДА.