Сергій Миколайович Неділько
Доктор технічних наук, професор.

Народився 24 червня 1957 року.
У 1974-1976 р.р. навчався на диспетчерському відділенні Кіровоградського Льотно-штурманського училища Цивільної авіації. У 1978-1982 р. навчався на командному факультеті академії Цивільної авіації.
У 1985 р. закінчив аспірантуру та захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата технічних наук, а у 2009 р. дисертацію на здобуття ступеня доктора технічних наук.
За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для авіаційної галузі України нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (2001р.), нагрудним знаком «Почесний працівник авіаційного транспорту України» (2003 р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2004 р.) та за видатні заслуги перед територіальною громадою, значний особистий внесок у розвиток вищої освіти і науки України, активну громадську діяльність присвоєно звання «Почесний громадянин м. Кіровограда» (2010 р.).
Від 1987 року працює на різних посадах спочатку у Кіровоградському вищому льотному училищі, а від моменту створення – на керівних посадах у Льотній академії (завідувач кафедри, директор інституту аеронавігації, проректор, ректор, начальник).
Під його керівництвом підготовлено 9 кандидатів наук, ним опубліковано понад 100 науково-педагогічних праць, одне авторське винахідництво, 11 навчальних посібників.
Сергій Миколайович Неділько є визнаним в Україні авторитетом серед фахівців авіаційної галузі, фахівцем у питаннях безпеки повітряного руху та науковцем у сфері навігації. Входив до складу робочої групи європейського об'єднаного авіаційного керівництва з питань розробки та впровадження комп’ютерних дистанційних курсів підготовки авіаційних фахівців.
Сергій Неділько був обраний заступником голови Громадської ради Державіаслужби України (2017-2019рр.) та головою постійно комісії з питань підготовки кадрів, аеронавігації та безпілотних літальних апаратів. Протягом багатьох років проводить активну роботу по розбудові інноваційного середовища в навчальному закладі та регіоні.
З початком повномасштабного вторгнення активно долучився до волонтерства та підготовки операторів БПЛА – став керівником льотної школи БПЛА в рамках проєкту «Армія Дронів».
Сорока Михайло Юрійович
Кандидат технічних наук.

Народився 16 червня 1983 року.
Закінчив Державну льотну академію України у 2006 році за спеціальністю «Обслуговування повітряного руху» з кваліфікацією інженера з аеронавігаційної інформації.
3 2005 року працює в Державній льотній академії України (Льотні академії НАУ) на посадах інженер-програміст, старший викладач кафедри інформаційних технологій, відповідальний секретар приймальної комісії, начальник навчального відділу, в.о. декана факультету льотної експлуатації та обслуговування повітряного руху.
У листопаді 2020 року призначений виконуючим обов’язки заступника начальника академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи.
Особистий прийом
Вівторок з 14.00 до 16.00
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сорокін Анатолій Михайлович
Народився 7 серпня 1961 року.
Після завершення Бугурусланського льотного училища цивільної авіації ім. Петра Федоровича Єромасова у 1981 році одразу сів за штурвал літака Ан-2 (працював другім пілотом повітряного судна).
Від 1990 року працював у Кіровоградському ВЛУЦА пілотом-інструктором ПС Л-410; Ан-2. Пізніше опанував літаки Ан-24 та Ан-26.
У 1993 році отримав кваліфікацію Пілот першого класу ЦА. Має допуск до польотів як пілот інструктор на ПС ХИАТ-650.
У 1996 році завершив навчання на факультеті льотної експлуатації, отримавши диплом про вищу освіту з кваліфікацією інженер-пілот.
У 2007 році переведений на посаду заступника командира авіаційного загону. Екзаменатор TRE; FE; FIE. Загальний наліт складає 10230 годин.
У 2015 році призначений на посаду начальника льотного тренажерного центру.
З 2023 року – обіймає посаду заступника директора академії.
Сидоров Микола Володимирович
Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Народився 7 травня 1952 року.
У 1978 році закінчив з відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації за спеціальністю "Електронно-обчислювальні машини",спеціалізація – авіаційні тренажери.
В академії працює з серпня 1978 року на посадах інженера тренажерного центру, старшим науковим співробітником науково-дослідного сектору (НДС) академії, начальник НДС.
У 1996 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 "Теорія та методика професійної освіти" на тему: "Спеціальна професійна підготовка курсантів льотних училищ під час початкового навчання на тренажері".
З 20 січня 2017 року обіймає посаду помічника начальника академії з загальних питань та інноваційного розвитку.
З 2009 року і до теперішнього часу виконує обов’язки Вченого секретаря академії та секретаря конкурсної комісії.
Нагороджений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" (1988 р.) та нагрудним знаком "Петро Могила" (2012 р).
Мартиненко Тетяна Павлівна
Народилась 20 червня 1980 року.
У 2003 році закінчила Кіровоградський державний технічний університет з відзнакою та отримала кваліфікацію магістра з «Управління трудовими ресурсами».
З 2003 по 2005 роки працювала на посаді головного спеціаліста загально-організаційного відділу Головного управління сільського господарства та продовольства Кіровоградської обласної державної адміністрації.
З 2007 по 2010 роки очолювала відділ маркетингу та продажу послуг у Кіровоградській дирекції УДППЗ «Укрпошта».
З 2011 по 2023 роки працювала на посадах менеджера з персоналу, бізнес-аналітика, помічника Голови Ради Директорів виробничих підприємств.
В академії працює з листопада 2023 року.