Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

18-24 березня 2023 року в онлайн форматі України проходив всеукраїнський захід – Зимова школа молодого науковця 3.0, якій було організовано Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Детальніше...

23 березня 2023 року в Льотній академії Національного авіаційного університету відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація вітчизняної правової системи в умовах світової інтеграції».

Детальніше...

23 березня відзначається Всесвітній метеорологічний день – професійне свято метеорологів усіх країн, які прогнозують ймовірні коливання температур та атмосферного тиску, визначають частоту та кількість опадів, від яких залежить робота багатьох галузей.

Детальніше...

23 березня відбулось чергове засідання наукового гуртка здобувачів вищої освіти кафедри менеджменту авіаційної діяльності Льотної академії Національного авіаційного університету «Менеджер ХХІ сторіччя» присвячене актуальній тематиці: «Професії майбутнього в Україні та світі в епоху цифровізації» під головуванням к.пед.н., доцента Коваленко Н.О.

Детальніше...

І в цей день хочемо познайомити з випускником академії Дмитром Кричуном, який вже розпочав свою роботу в Антарктиді у складі 28-ї української наукової експедиції на станції "Академік Вернадський". Відчуваємо справжню гордість за наших випускників!

"Досліджуватиму темпи танення льодовиків". Метеоролог з Кропивницького братиме участь в антарктичній експедиції.

Пішов з життя видатний науковець, засновник наукової школи педагогічного напряму академії, доктор педагогічних наук, професор, Відмінник освіти України, Почесний працівник авіаційного транспорту України Роберт Микитович Макаров. Людина-легенда, людина – патріот академії, людина – професіонал, який, незважаючи на складну хворобу до останніх днів докладав зусиль для наукового розвитку академії, професійної підготовки висококваліфікованих авіаційних фахівців. Ім’я Роберта Микитовича відомо в авіаційному та науковому світі далеко за межами Кропивницького і України.

В академії він пройшов усі сходинки свого професійного розвитку від викладача, завідувача кафедри, заступника начальника з наукової роботи, директора науково- дослідницького комплексу КЛУ, проректора ДЛАУ з наукової роботи. Його роль у розвитку авіаційної підготовки фахівців важко переоцінити. Саме він започаткував наукову школу системної організації професійної підготовки майбутніх авіаційних фахівців. Десятки науковців завдячують йому за свої перші кроки у науці. Для багатьох викладачів академії він став наставником, учителем, науковим керівником. Тисячі авіаторів навчалися за його підручниками та посібниками.

У цей трагічний день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Роберта Микитовича. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Роберта Микитовича Макарова назавжди залишиться в серцях близьких,учнів та колег. Вічна пам’ять!

Прощання з Робертом Микитовичем відбудеться 24.03.2023 о 14.00 на Старолелеківському кладовищі (Стара Балашівка за переїздом).

Весняний семестр для Надії Ковальової, студентки 3 курсу факультету авіаційного менеджменту (спеціальність - “Управління повітряним рухом”) проходить у Ескішехірському технічному університеті (Eskisehir Technical University - ESTU). Надія стала переможницею конкурсного відбору для участі у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+KA 107.

Детальніше...